Meg nem született gyermek szobra Budaörsön

Budaörsön lesz a Meg nem született gyermek szobra 2023.11.07-14 között. A szobor az abortusz és magzatvesztés fájdalmát átélő édesanyáknak és családjuknak segít a múlt sebeinek feldolgozásában.
 
A részletes program:
Kedden (11.07) este 6-kor Szentmise, majd Homola Magdi bemutatja a szobrot és a kiállítást, aztán Szentségimádás.
Szerda(11.08), csütörtök(11.09) és hétfőn(11.13) délután 4-6 között lehetőség csendes imára a szobornál és a kiállítás megnézésére a templomban, gyerekekkel is lehet jönni!
Szombaton (11.11) 9-kor Varga Károly és Erika beszélnek a Szent Gianna Beretta Mollának szentelt kápolna építése alatt és után megélt csodákról. 10-től Deák-Molnár Edina tesz tanúságot a rákból és a posztabortusz szindrómából való csodás gyógyulásáról. 11 órától pedig Csóka János pálos atya jön el hozzánk Szentmisét tartani, fél 11-től gyóntat is.
Aztán este 7 órakor a fiatalokhoz Olaj Anett jön beszélgetni.
 
Vasárnap (11.12) délután 5 órától György-Deák Anna a magzatvesztés fájdalmát átélt édesanyáknak ajánl egy lelki-feldolgozási lehetőséget. Akkor is gyere, ha úgy érzed, hogy neked már régen volt, túl vagy rajta!