Könyvek a kápolnából

Folyamatosan érkeznek a kápolnánkba frissen megjelent könyvek, amelyek bent az újságokkal közös polcokon találhatók.

Kérjük a híveket, figyeljenek arra, hogy a könyvek árát a “könyvek” feliratú dobozba, az azonosító cédulával együtt dobják be.

A kápolna előterében az üvegezett vitrinben a kápolna pecsétjével ellátott kölcsönözhető könyvek vannak. Kis könyvtárunk állományát az eladott könyvek hasznából gyarapítjuk, mindig is vannak kitéve új beszerzések. A kölcsönzés bizalmi alapú, de kérjük, hogy a frissen beszerzett könyveket 1-2 hétnél tovább ne tartsák maguknál, hogy mások is elolvashassák.

Ha valakinek a vásárolható vagy kölcsönözhető könyvekkel kapcsolatban bármilyen kérdése, kérése van, szívesen segítünk, hívjon minket.

dr. Baráth Éva                    vagy dr. Sulyok Istvánné  

barathe45[kukac]t-online.hu.com