Kitekintő 2023. okt. 17.

1. A kápolnából sokan ismerjük Semsei Rudolf keresztény üzletembert – vele készített a 777blog nemrég egy interjút, melyben szó esik a népszámlálásról, kommunikációról, a keresztény vezető erényeiről, Gary Chapmanről, a gyermekek hitbeli neveléséről – és egy szóról, amely nagyon foglalkoztatja őt: a háláról.
Mi katolikusok valamiért cikinek érezzük, hogy a mai világban kommunikálnunk kell

2. Az Őrtüzek Imádság Háza 23 órás imádságra hív nemzeti ünnepünkön, melyről bővebben itt olvashatunk:23 órás ima 2023. október 23-án
3. A múlt vasárnapi evangéliumról érdemes meghallgatni Barsi Balázs OFM szentbeszédét a YouTube-on:Homília Szécsényből – Évközi 28. vasárnap
4. A Magyar Kurír munkatársa az aranymisés Görbe László piarista atyával beszélgetett hivatásáról, szerepeiről, „szakmáiról”, a kamaszok hitre vezetéséről, jegyesoktatásról, cserkészetről.„Életünk végén szépen kell tönkremenni” – Beszélgetés Görbe László piarista aranymiséssel