Kitekintő 2023.jan.17.

 1. A Magyar Kuríron beszámolót olvashatunk arról, hogy katolikus felsőoktatási intézmények is bemutatkoztak az Educatio Oktatási Szakkiállításon:
  A Magyar Katolikus Egyház öt intézménye vett részt az Educatio kiállításon
  (a cikkben láthatunk ismerős arcot is!)
 2. A 777 weblapon olvashatjuk, hogy az idén január 15-től 22-ig lesz az ökumenikus imahét a Krisztus-hívők egységéért. Az Ökumenikus Ifjúsági Alapítvány imaestre hív minden fiatalt január 19-én 19 órára, a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsának (MEÖT) Székházába:
  Törekedjetek az igazságra
 3. Szeretettel ajánljuk Hegedűs Endre és Katica 38. online házikoncertjét, melyet ma (január 17-én) este 20 órakor élőben követhetünk a YouTube-on, ezen a linken. A koncert programját a szerdai zeneakadémiai jótékonysági est anyagából válogatták, közreműködik a Somogyi Vonósnégyes. 
 4. Barlay Bencével, a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium igazgatójával készített interjút a Magyar Kurír, akit a harmincéves pályafutásáról, tízéves intézményvezetői tapasztalatáról, a katolikus elit gimnáziumban folyó oktatás-nevelésről és a tanárok és a diákok mai helyzetéről kérdeztek.
  Hiszek a törődés erejében – Interjú Barlay Bencével, a ciszterci Szent Imre Gimnázium igazgatójával