Kitekintő 2022.okt.18.

Az Őrtüzek Imádság Háza szervezésében a „Jöjjön el a Te országod” című közbenjáró imádság – a magyar nemzetért és Európáért – aktuális boldogságmondása: Boldogok a szelídek, mert ők öröklik a földet. (Mt 5,5)
Részletek
A Magyar Kurír a Kultúra rovatában egy könyvet ajánl az ötven felettieknek. Szénásy Anna szociális testvér Lelkigyakorlat túl az ötvenen című kötete elsősorban a lelki megújulásban segítheti az olvasókat:
Új kezdet ötven felett?
A Katolikus ma weblapon arról olvashatunk, hogy miért október lett a rózsafüzér hónapja és nem május? Az okokat az alábbi cikk részletezi:
Miért október lett a rózsafüzér hónapja
A 777 weblapon Papp Miklós görögkatolikus pap és családapa szokásos vasárnap esti írásában a boldogságmondásokat járja körül – egészen izgalmas megközelítésből!
A boldogságmondások szűk ösvénye