Kitekintő 2022.nov.8.

Az Őrtüzek Imádság Háza szervezésében a „Jöjjön el a Te országod” című közbenjáró imádság – a magyar nemzetért és Európáért – aktuális boldogságmondása: Boldogok a tisztaszívűek, mert ők meglátják Istent (Mt 5,8)
A Részletek
A Katolikus ma weblap LELKISÉG rovatában imaéletünket elemzi a közölt írás. A cikk az imával kapcsolatos következő kérdéseket vizsgálja: Mit is jelent imádkozni? Az ima zavaró tényezői és az aggodalmak. Imádság életünk fontos fordulópontjain. A bevezető gondolat: Az évszakok változásához hasonlóan, imaéletünkben is különböző időszakok váltják egymást. A cikk címe:
Állandóan imádkozni
A 777 weblapon olvashatjuk Papp Miklós vasárnap esti írását a sikerről – és az alázatról. Címe:
Aki állandóan a külső sikerért cselekszik, az foglyává válik a divatnak.
A 777 weblapon olvashatjuk a Bibliáról, hogy ez egy könyv, amelynek a lefordításáért emberek az életüket adták, amely a mai napig globális bestseller, és amelyről Jordan Peterson azt mondta, hogy a nyugati civilizáció alapdokumentuma. Az Axióma összegyűjtött 5 olyan érvet, amelyek miatt azt mondhatjuk, hogy a Biblia megbízható forrás.
5 dolog, ami miatt azt mondhatjuk, hogy a Biblia megbízható forrás