Kitekintő 2022.márc.8.

A 777 weblapon olvashatunk egy erőteljes imára való hívást. Miközben a világ szeme Ukrajna és az ország határánál zajló háború felé fordul, az első és legjobb, amit tehetünk az az, hogy Istent kérjük imádságban, hogy béke legyen a világban
Erőteljes ima Ukrajnáért
A Kaposvári Egyházmegye Varga László püspök atya tavaszi lelkigyakorlatára hív 0-50 éves korig minden érdeklődőt Békességteremtők címmel. Időpont: 2022. április 29-től május 1-ig. Regisztrációs határidő: 2022. március 31. Részletek és egyéb tudnivalók:
Békességteremtők lelkigyakorlat
A 12 hetes Közbenjárás Magyarországért ökomenikus imamozgalom keretében március 6-tól 19-ig a fiatalokért mondunk közbenjáró imát, akik Magyarország jövőjének alapjai, zálogai és örökösei. Az Őrtüzek Imádság Háza aktuális tájékoztatója itt olvasható:
Ima a fiatalokért
A Keresztény Élet portál lelkiség rovatában olvashatunk Emiliáni Szent Jeromos-ról, akit 1928-ban XI. Piusz az árvák és a magányos, szülői szeretetet nélkülöző gyermekek védőszentjévé nyilvánított.
Az árvák védőszentje – Emiliáni Szent Jeromos