Kitekintő 2021.okt.19.

A Magyar Kurirban olvashatunk beszámolót a terézvárosi templomban október 17-dikén vasárnap tartott Avilai Nagy Szent Teréz-búcsú eseményeiről:
Mindig Vele és egyre közelebb lenni HozzáA Keresztény Élet portálon olvashatjuk Kránitz Mihály sorozatát a szentmiséről. Mindenki találhat benne olyan témát, ami érdekes lehet a számára. A 12 részes sorozat címe:
A szentmise titkaiA 777 weblap podcast rovata ír a Kettőskereszt podcast legújabb adásának témájáról. Ebben Bedekovics Péter (Bepe) református lelkész és Bese Gergő atya római katolikus pap beszélget arról, hogy miben gondolkodik máshogy egy katolikus és egy református, a kereszténységet illetően? Mi a közös célunk, feladatunk? A kivonatos írás és a teljes beszélgetés is elérhető az alábbi helyen:
Ha egymással acsarkodunk, akkor nem tudjuk Jézus Krisztust hitelesen képviselni