Kitekintő 2021.nov.30.

A Magyar Kurir beszámol Udvardy György veszprémi érsek adventi üzenetéről:
Az Úr érkezését várjuk


Elkezdődött az adventi készület, készítsük mi is a lelkünket az Úr egyre közelgő eljövetelére. Hogy teljesebbé tegyük, a 777 weblap segítségével három gyönyörű adventi verset ajánlunk mindenkinek:
Három vers az adventi időszakra

Az advent egy olyan időszak, amikor visszaléphetünk a mozgalmas mindennapokból, lelassíthatunk kicsit és elgondolkodhatunk a megtestesülés misztériumáról. A 777 weblap 10+1 tippet ad a megfelelő adventi készülődésekhez:
Az adventi liturgikus időszak meg tudja menteni a karácsonyt

A világhírű istentiszteleti vezetőt, Kari Jobe énekesnőt a The Blessing (Live) című albumáért Grammy-díjra jelölték a legjobb kortárs keresztény zenei album kategóriában. Erről olvashatunk a Vasárnap weblap Pengető rovatában Gável András írásában.
Kari Jobe megkapta a Grammy-jelölést

A Vatican News weblapja arról tudósít, hogy Advent első vasárnapján Ferenc pápa éberségre és kitartó imára buzdította a híveket
Virrasszatok és imádkozzatok