Kitekintő 2021.márc.9.

1. A Magyar Kurír írja: Az operatív törzs tájékoztatása alapján járványügyi szempontból két nehéz hét áll előttünk. Ezért arra hívunk ismét mindenkit, hogy imádkozzunk együtt naponta a járvány megszűnéséért. A felhívás a NEK szervezőinek, Erdő Péter bíboros úrnak, és Ferenc pápa gondolataival kiegészítve olvashatók:

Imádkozzunk együtt két héten át a járvány megszűnéséért!


2. A megbocsátás, a béke és az együttélés üzenetével zárta iraki körútját Ferenc pápa. A Keresztény Élet portál arról tudósít, hogy Ferenc pápa hazaindult iraki útjáról. Az iraki út összefoglalóját olvashatjuk a portálon.

Ferenc pápa hazaindult iraki útjáról


 3. „Az ördög tulajdonságai stratégiája és-taktikája” címmel olvashatunk a témáról elemzést a metropolitita.hu internetes weboldalon.

Az ördög