Kitekintő 2021.febr.9.

1. „Ép testben ép lélek” mottóval hirdet mozgásra, sportolásra buzdító programot Celldömölk-Alsóság plébánosa, Orsos Zoltán. A Magyar Kurírban olvashatunk megnyitó sajtótájékoztatóján elhangzottakról. Több meghívott vendég szerepelt a megnyitón. Székely János szerint nagyon fontos, hogy a nehézségek ellenére se tekintsük a járványhelyzetet teljesen negatívnak, hanem hozzuk ki belőle az értéket. Az érdeklődők további részleteket olvashatnak az alábbi linken:

Küzdeni tanulunk


2. A megszentelt élet világnapjának estéjén a Szentatya a Szent Péter-bazilikában mutatott be ünnepi szentmisét. A Magyar Kurír Ferenc pápa teljes homíliáját közli az alábbi címmel:

Az Úr nem szólóénekesnek hív bennünket, hanem kórusba!


3. A Szemlélek értékmagazin a Szívmelengetőben Kindelmann Győzőt mutatja be:

Itt a bizonyíték, hogy tánczenei stílussal is lehet Istenről szóló, Istennek szóló dalokat alkotni.


+1. Akiket a Házasság hetének online elérhető központi programjai érdekelnek, ezen a linken tájékozódhatnak:

Házasság hete