Kitekintő 2020.dec.29.

1. Egy elgondolkodtató írás a Szemlélek.net értékmagazin oldalain:

Korunk népbetegsége: a nincsfüggőség

2. A We The Kingdom nem első alkalommal alkot közösen Chris Tomlinnal. Ezúttal is nagyon szerencsés a dicsőítők közös előadása. A végeredmény egy gyönyörű, dinamikus és energikus ének, amely Karácsony igazi értelmére és egyetlen okára irányítja a figyelmünket. A Vasárnap.hu weblap keresztény könnyűzenei oldalán, a pengetőben olvashatunk erről, és meg is hallgathatjuk a dalt:

Christmas Day

3. A Katolikus.ma honlapjának lelkiségi rovatában olvashatjuk, hogy minden tökéletlenség ellenére a Szent Család minta lehet: annak a családnak a modellje, amely mindent elfogad, amit pedig nem is ő választott. Hogy miben áll a titok? Elfogadni Jézust életünk középpontjának és csúcspontjának:

A Szent Család mint modell

+1. A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia decemberben is ingyenesen letölthető matricacsomagot készített a Magyarországon is elterjedt Viber csevegőalkalmazás keretein belül, „Ajándékcsomag” néven. A 2020. december 10-től egy hónapig ingyenesen letölthető, harmincegy matricából álló csomag:

Ajándékcsomag – Viber-matricák