Kitekintő 2020.dec.15.

1. Hegyi Barnabás énekes és egyházkarnagy személyében új karnagya van a Mátyás templomnak. Gável Andrásnak az új karnaggyal készített riportja a vasárnap.hu weblap „pengető” oldalán jelent meg:

Missziós terület lett Európa

2. Jim Caviezel, a színész nemcsak a kiemelkedő bibliai figurák szerepét ábrázolta a mozivásznon, hanem arra is felhívta a figyelmet, hogy akkor is érdemes megélni a keresztény életet, amikor a kamerák leállnak. A filmsztár nyugtalan amiatt, hogy a keresztények a mai kultúrában túlságosan aggódnak a halál miatt. A Nicelife honlapján olvashatunk az ő gondolatairól:

Jim Caviezel üzenete a halálról

3. December 12-én emlékezett idén vértanúsorsú papjára, Boldog Brenner Jánosra a Szombathelyi Egyházmegye. Az eseményről írt tudósítás a Magyar Kurír honlapján olvasható:

Boldog Brenner János ünnepe Szombathelyen