Kísért Imádság Hete

Mobil Manréza

Személyesen kísért lelkigyakorlat a mindennapokban a Karolina úti kápolnában

Január 28. – február 2.

Mi az imahét lényege?
A kísért imádság hete egy a mindennapokban végzett lelkigyakorlat, aminek keretében egy héten keresztül, saját életünk közepette, időt szánunk Istenre fél óra imádság és belső hozzáállásunk segítségével, a Szent Ignác által ajánlott imamódok alkalmazásán és a lelki kísérővel való megosztás személyes élményén keresztül.
Az imahét közös nyitó alkalommal kezdődik, a héten minden nap van egy egyéni beszélgetés a kísérővel, a végén pedig közös záró alkalommal fejeződik be. A kísérővel való beszélgetések a SarokPontban és a Csetneki utcában, a kezdő és záró alkalom pedig a SarokPontban lesz (Bocskai út Karolina út sarok).

A kezdő alkalom időpontja: 2024. január 28., vasárnap,16.30.

Kit érdekelhet az imahét?

Életkortól függetlenül bárkit, aki

  • Istennel való kapcsolatát szeretné mélyíteni
  • szeretne lelkigyakorlatozni, de nincs lehetősége kiszakadni a mindennapokból
  • szeretné a mindennapokban meghallani Isten hívását
  • szeretne az imájáról beszélni egy lelki kísérővel
  • vágyik arra, hogy imája jobban áthassa mindennapi életét.

A résztvevők vállalják,

  • hogy részt vesznek a kezdő és záró alkalmon (vasárnap délután és péntek este)
  • naponta kb. fél órát imádkoznak a Szentírással
  • reflektálnak imádságos tapasztalataikra
  • naponta kb. fél óra időtartamban beszélnek erről a tapasztalatról kísérőjükkel.

A lelkigyakorlat ingyenes, de a lelkigyakorlat végén lehetőség van adománnyal támogatni szolgálatunkat. Ha kedvet kaptál, ha megmozdult benned a vágy, hogy ezen a héten tudatosabban odafigyelj Isten jelenlétére az életedben, és a kísért imádság hetének időpontja alkalmas számodra, hogy vállald a plusz időt a mindennapjaidban a lelked „gyakorlatoztatására”, így jelentkezhetsz:

Töltsd ki ezt a Google-űrlapot: https://forms.gle/yEKbkCKrhQEM7bYc7

(Ha kattintásra nem nyílik meg, írd be a címet a keresőbe.)

A küldés gombra kattintva a jelentkezés megtörtént, amiről személyes visszajelzést fogsz kapni. A kísérői kapacitás végessége korlátot szab a résztvevők számának, ezért a jelentkezéseket érkezési sorrendben fogadjuk be.

Ha bármivel kapcsolatban kérdésed lenne, írj egy levelet erre a címre: salacznadine@gmail.com

Jelentkezési határidő: 2024. január 18.

Szeretettel várunk:

Arendtné Salacz Nadine és a lelkigyakorlat kísérői