Híreink okt. 11–17.

Október 12-én, a hittanórát Birher Nándor diakónus tartja. Helyszín a SarokPont, ahol Áder János köztársasági elnöknek a NEK-en elmondott tanúságtételét nézhetjük meg együtt, majd beszélgetés lesz róla. Kezdés este 7 órakor.
Mindenkit szeretettel várunk!


Minden hétköznap 5–7 óra között szentségimádás van a kápolnában, melynek utolsó fél órájában október hónapban a rózsafüzért imádkozzuk.


A Karolina Egyesület 2021. október 11-én 19.00 órakor tartja évi rendes közgyűlését a SarokPont Közösségi Térben. A jelenlegi szabályok értelmében a közgyűlésen csak koronavírus ellen védett személy vehet részt. Kérjük a Karolina Egyesület tagjait, hogy amennyiben nem tudnak személyesen részt venni a közgyűlésen, éljenek a meghatalmazás lehetőségével.
Szabó Zsolt elnök


További hírek a Heti Híradó aktuális számában.