Hirdetések szeptember 20., vasárnap

Kápolnánkban így vigyázunk egymásra a járvány idején:

– A kápolnában csak orrot és szájat is befedő maszkban vagy kendőben tartózkodunk.

– Belépéskor fertőtlenítjük a kezünket.

– Igyekszünk tartani a szociális távolságot (1,5–2m).

– Csak tünetmentesen veszünk részt a liturgiákon.

– Csak kézbe áldozunk.

– A szentmisén nem fogunk kezet.

– A perselyadományokat a szentmise végén gyűjtjük.

– A szentmisék alatt is szellőztetünk.

– A kápolnát minden szentmise előtt fertőtlenítjük.

Szeptember 20-án, a 11-es szentmise keretében 11 gyermek lesz elsőáldozó. Kérjük, hogy erre a szentmisére kivételesen csak az elsőáldozók családjai jöjjenek. A mise online is nézhető lesz a kápolna YouTube csatornáján. A fél 10-es misére regisztráció ezen a hétvégén nem szükséges.

Szintén szeptember 20-án, az esti 7-es mise után gitáros dicsőítő ima lesz, Csernus Misi vezetésével.

A Karolina út 33/a sz. alatti Karolina Egyesületi helyiség (iroda) eladása után annak a kulcsai kidobhatóak, kivéve a társasház bejárati kulcsát. Kérem, hogy akinél van még ilyen kapukulcs (Egyesület, cserkészek, hitoktatók, Karitász stb.), haladéktalanul szolgáltassa vissza számomra.                      Végh Pál, közös képviselő

A kápolnatakarítást szeptember 19-én a Vasbányai és Alpár család, szeptember 26-án pedig a Gaál család vállalta. Köszönjük.                                       Futakfalvi Bea

Kedves Testvérek! Többször is előfordult programütközés közösségi helyiségeink használatánál. Kérjük, hogy a kápolna és a K41 közösségi helyiség foglalási igényét időben jelezzétek Vukovich Évának a vukocini@gmail.com címen vagy telefonon, a 06 30 9925 973 elérhetőségen. Köszönjük.

Előre jelezzük, hogy karitatív ruhavásárunkat idén október 17. szombaton és 18. vasárnap szeretnénk megtartani a K41-ben. Bővebb tájékoztatással a jövő heti Híradóban fogunk jelentkezni. Márialigetiné Makhult Katalin