Járványügyi tájékoztató 2021. ápr. 17-től

Április 17-től kezdődően visszatértünk a szokásos miserendhez.
– Vasárnap 8-kor, ½ 10-kor és este 7-kor vannak a szentmisék.
Az alábbi ülésrend segít a biztonságos távolság megtartásában és a rendelkezésre álló hely optimális kihasználásában: a padokban a kék pöttyel kijelölt helyekre üljünk. Nagyobb létszámú családok egy csoportban, lehetőleg székeken vagy a hátsó padokban foglaljanak helyet.
–Nagyon kérünk mindenkit, hogy aki a koronavírusra jellemző tünetet észlel magán, ne jöjjön le a kápolnába.


A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia május 10-től kezdve visszavonta a szentmisén való részvétel alóli általános felmentést, mely a járványügyi helyzet miatt lépett életbe 2021. március 3-án. A felmentés érvényben marad azok számára, akik élethelyzetük miatt nem tudnak a szentmisén személyesen megjelenni.